To Bio

Inteligentne urządzenia w domu

Home »  Bez kategorii »  Inteligentne urządzenia w domu

Inteligentne urządzenia w domu

On Luty 21, 2018, Posted by , In Bez kategorii, With Możliwość komentowania Inteligentne urządzenia w domu została wyłączona

O ile ciężko jest zmienić wygląd domu na bardziej nowoczesny, to w każdej chwili możesz wyposażyć swój dom w urządzenia inteligentne. Możesz to zrobić już na etapie wybierania projektu domu nowoczesnego. Możesz to zrobić nawet kilka lat po zakończeniu budowy. Jednocześnie według mnie do projektów nowoczesnych domów z E-DOMY idealnie pasują inteligentne urządzenia takie jak odkurzacze automatyczne.

1212312337_960_720(14)

Wybierania projektu domu nowoczesnego nie jest łatwe.

Kwestia czasu

Tak naprawdę kwestią czasu jest to, kiedy urządzenia takie jak automatyczne odkurzacze będą w każdym domu. Projekty domów nowoczesnych będą w fazie projektowania uzupełniane o stacje dokujące dla tych urządzeń.

Wiele osób twierdzi, że to się nie stanie. Jednak zauważmy, że technologia cały czas nas wyręcza. Prosty przykład – pralki automatyczne. Gdy byłem dzieckiem to moja mama miała pralkę typu „frania” (o ile dobrze pamiętam nazwę). Dzisiaj każdy ma pralkę automatyczną.

Inne inteligentne i automatyczne rozwiązania również staną się naturalne. Dlatego projekty domów nowoczesnych będą uzupełniane o nie. W przypadku automatycznych odkurzaczy wystarczy niewielka stacja dokująca. Jednak kto wie jakie rozwiązania w przyszłości będą popularne w domach.

Osobiście liczę na to, że projekty domów nowoczesnych będą wyposażone w drzwi posiadające czytniki linii papilarnych. Według mnie to znacznie bezpieczniejsze i wygodniejsze rozwiązanie. O ile zgubienie klucza jest możliwe, to swoich linii papilarnych już nie zgubisz.

Najlepsze w takich rozwiązaniach jest to, że nie musisz mieć projektu nowoczesnego domu, możesz je wdrożyć u siebie w każdej chwili.

Comments are closed.