To Bio

Jak najskuteczniej pozyskać dotacje unijne w mieście Kraków

Home »  Bez kategorii »  Jak najskuteczniej pozyskać dotacje unijne w mieście Kraków

Jak najskuteczniej pozyskać dotacje unijne w mieście Kraków

On Maj 1, 2018, Posted by , In Bez kategorii, With Możliwość komentowania Jak najskuteczniej pozyskać dotacje unijne w mieście Kraków została wyłączona

Kraków jak również inne miasta to miejsca w których młode firmy chętnie korzystają z opcji jaką są dotacje unijne. www.pgconsulting.eu/dotacje-unijne-strefa-szkolen-z-dotacja jako znawca i specjalista w tej dziedzinie, chętnie udziela porad i wspiera potrzebujące firmy w pozyskaniu funduszy unijnych, stąd też dotacje unijne stają się łatwiejsze w zdobyciu. Nowe firmy które starają się o dotacje unijne w mieście Kraków, mogą czuć się zatem pewniej, a inwestycja w pomoc wspierania pozyskiwania funduszy z pewnością zwróci się z wielokrotnością.

 

Dotacje unijne i inne – Konsultacje/ doradztwo

Cennik usług Kraków

Pierwsza konsultacja dla nowego klienta jest nieodpłatna (1 godzina). Cena za każdą kolejną godzinę konsultacji wynosi 150,00 PLN netto.
Opracowanie wniosku o dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego od 3800,00 PLN netto oraz wynagrodzenie dodatkowe za sukces (success fee)
Opracowanie wniosku o dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego od 6000,00 PLN netto oraz wynagrodzenie dodatkowe za sukces (success fee)
Opracowanie wniosku rozpoczęcie działalności gospodarczej – formularz rekrutacyjny 500,00 PLN netto (1 etap)
Opracowanie wniosku rozpoczęcie działalności gospodarczej – biznes plan 500,00 PLN netto (2 etap)
Prowizja za sukces 1000,00 PLN netto po uzyskaniu informacji o otrzymaniu dotacji

 

 

Comments are closed.