To Bio

Ocena stanu technicznego budynku.

Home »  Bez kategorii »  Ocena stanu technicznego budynku.

Ocena stanu technicznego budynku.

On Luty 18, 2018, Posted by , In Bez kategorii, With Możliwość komentowania Ocena stanu technicznego budynku. została wyłączona

Chcesz zakupić dom?

A jednak nie znasz się na budowlance i nie wiesz czy stan techniczny jest ok lub jesteś w sytuacji, gdy widzisz błędy w konstrukcji. Warto wtedy wybrać http://ekspertyzybudowlane.org.pl , swoim doświadczeniem zapewniamy najwyższą jakość usług przez nas oferowanych. Dodam od siebie, że ekspertyzę przeprowadza wykfalifikowany rzeczoznawca budowlany, gdzie dzięki niemu będziesz miał pewność, że nie kupujesz „kota w worku” i nic Ciebie w późniejszym użytkowaniu nie zaskoczy. Ekspertyza budowlana bardzo często mylona z opinią techniczną, różnica jest taka, że w przypadku ekspertyzy rozszerzona jest o analizę przyczynowo- skutkową stanu budowlanego bądź zdarzenia technicznego budynku. Budowlana ekspertyza przygotowywana przez rzeczoznawcę wymaga sporego zaangażowania merytorycznego i w oparciu o pomiary, wyliczeń w zakresie wytrzymałości ścian czy fundamentów.

Dzięki temu diagnoza budowlana jaką daje nam ekspertyza dotycząca stanu technicznego budynku jest w pełni obiektywna, szczegółowa i precyzyjna a nasza firma może pochwalić się kolejnym udanym zleceniem od Ciebie!

Oferta

Cenna

Przed zakupowa opinia techniczna domu lub mieszkania o pow. 120 m2

400 zł

Ekspertyza techniczna dom o pow. 80 m2 do remontu

od 1000 zł

Przedmiar robót

od 50 zł

Kosztorys inwestorski wraz z przedmiarem

od 100 zł

Kosztorys ofertowy – do przetargów lub innych z przedmiaru

od 2,5 z/poz.

Kosztorysy powykonawcze, zamienne

od 50 zł

Ogólne zestawienie kosztów

od 50 zł

 

Comments are closed.