To Bio

Płyty HIPS – ciekawy sposób na stylowy wystrój wnętrza i nie tylko

Home »  Bez kategorii »  Płyty HIPS – ciekawy sposób na stylowy wystrój wnętrza i nie tylko

Płyty HIPS – ciekawy sposób na stylowy wystrój wnętrza i nie tylko

On Kwiecień 7, 2018, Posted by , In Bez kategorii, With Możliwość komentowania Płyty HIPS – ciekawy sposób na stylowy wystrój wnętrza i nie tylko została wyłączona

Kolorystyka oraz ciekawe rozwiązania jakie oferują płyty HIPS sprawiają, że kodrewex.com.pl z tym większym entuzjazmem tworzy kolejne ciekawe projekty i rozwiązania, które sprostać mają nawet najbardziej wymagającym klientom. Obszerne możliwości wykorzystania jakie mają na swoim koncie płyty HIPS to poważny argument dla którego wielu z nas decyduje się na ich wykorzystanie w różnego rodzaju wnętrzach i projektach.

Bogaty wybór to nie jedyna zaleta tego rodzaju materiałów, bowiem są one doskonałej jakości detalem, który pozwala na funkcjonalne urządzanie wnętrz, a fantazja to jedyna bariera dla naszych pomysłów. Dla efektownych wykonań można stawiać na klasyczne białe modele lub kolorowe wariacje w odcieniach intensywnych jak żółć czy pomarańcze po subtelne opale i czernie. Płyty HIPS to świetna inwestycja, która dobrze wykorzystana może służyć latami pięknie dekorując i funkcjonalnie podkręcając wystrój.

Poniższa tabela to przykład ciekawego rozwiązania cenowego za materiały w różnych kolorach i różnych grubościach:

Płyty HIPS – rodzaje płyt

Płyty HIPS ceny dla przykładu

Płyta HIPS opal 1mm-100x200cm 49,20 zł
Płyta HIPS biała 1,5mm- 100x200cm 53,75 zł
Płyta HIPS kolorowa 2mm- 100x200cm 86,10 zł
Płyta HIPS biała 1mm- 100x200cm 35,87 zł
Płyta HIPS biała 1,5mm- 100x241cm 64,77 zł

 

 

Comments are closed.