To Bio

Zawsze podobały mi się nowoczesne ogrody.

Home »  Bez kategorii »  Zawsze podobały mi się nowoczesne ogrody.

Zawsze podobały mi się nowoczesne ogrody.

On Luty 15, 2018, Posted by , In Bez kategorii, With Możliwość komentowania Zawsze podobały mi się nowoczesne ogrody. została wyłączona

Ogrody. Kraków to przecież miasto nowoczesne.

Nigdy nie należałam do osób, które satysfakcjonował minimalizm. Jednocześnie nie przemawiały do mnie pełne kwiatów i lekko babcine ogrody. Kraków to przecież miasto nowoczesne i właśnie tego chciałam na mojej działce. Nie musiałam jednak długo szukać, gdyż firmy ogrodnicze w stolicy Małopolski doskonale orientują się w obowiązujących trendach. Tym sposobem zleciłam zaprojektowanie i aranżację mojego ogrodu Newgardenstyle.pl . Przed rozmową w celu ustalenia szczegółów wahałam się między stylem orientalnym i japońskim, jednak po wysłuchaniu argumentów pracownika firmy oraz porównaniu ich z moimi marzeniami, zdecydowałam się na klasyczny ogród japoński. Mało jeszcze jest takich projektów w Krakowie, a ja lubię eksperymenty. Do tego mogę cieszyć się drzewkami także zimą, a nie jedynie w sezonie.

Gdy byłam jeszcze na etapie wyboru projektu, podziwiałam ilość propozycji zagospodarowania ogrodów z katalogów. Zaskoczyło mnie jak różne podejścia do zieleni mogą być modne w Krakowie w jednym sezonie. Tuż obok minimalizmu rzuca się w oczy spora ilość warzywników oraz działek dosłownie zasypanych kwiatami z krzewów, drzewek i rabatek. Dla mnie jednak i tak najciekawszą propozycją ze strony krakowskiego ogrodnictwa są nowoczesne ogrody.

Comments are closed.